Оголошення про проведення обласного конкурсу з визначення проєктів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 році

На виконання Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 02 червня 2021 року № 154, та відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (зі змінами), з метою реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським організаціям у 2022 році для реалізації проектів національно-патріотичного виховання Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення проєктів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

  • 1. Підвищення ролі української мови як національної цінності та важливого атрибута національної ідентичності, подолання мовно-культурної меншовартості українців;
  • 2. Популяризація та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України;
  • 3. Сприяння утвердженню сімейних цінностей та активне залучення сім’ї до процесу національно-патріотичного виховання;
  • 4. Підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України шляхом проведення заходів національно-патріотичного спрямування, в тому числі приурочених до державних свят;
  • 5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України;
  • 6. Підвищення активної участі громадян в освітянській, науковій, управлінській діяльності через призму державотворення та підняття престижу України на світовому рівні;
  • 7. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).

Проекти спрямовуються на такі види діяльності:

проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, зборів, зборів-походів, семінарів-тренінгів, тренінгів, олімпіад, таборів, вишколів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, зльотів, марафонів, походів, концертів тощо, розроблення та поширення інформаційних та візуальних матеріалів, соціальної реклами та методичних рекомендацій.

Реалізація проєкту повинна здійснюватися на території Рівненської області і цільовою аудиторією проєкту має бути населення Рівненської області.

Конкурсні пропозиції можуть подавати інститути громадянського суспільства, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс декілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції подаються уповноваженою особою учасника конкурсу з накладенням електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, після накладення якого така конкурсна пропозиція не підлягає внесенню змін.

Для участі у конкурсі інститути громадянського суспільства повинні подати конкурсну документацію, підготовлену українською мовою:

  • 1. Заявку на участь у конкурсі відповідно до визначеної форми (додаток 1);
  • 2. Опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) (додаток 2). Опис програми (проєкту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
  • 3. Листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу);
  • 4. Інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

До участі у конкурсі не допускається або знімається з подальшої участі у ньому інститут громадянського суспільства, коли він:

  • перебуває в стані ліквідації;
  • подає недостовірну інформацію про свою діяльність та організаційну спроможність реалізувати програму;
  • не забезпечив гарантії залучення додаткового фінансування для реалізації проекту програми;
  • подав офіційний лист про відкликання своєї конкурсної документації;
  • подав конкурсну документацію після встановленого терміну;
  • не в повному обсязі або не відповідно до визначеної форми подав конкурсну документацію.

В рамках конкурсу не будуть фінансуватися:

  • виплата заробітної плати, оплата праці залучених спеціалістів;
  • придбання основних засобів.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

Проект та кошторис витрат, подані на конкурс, повинні відповідати вимогам, нормам та термінам, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» та Порядком реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері та сфері національно-патріотичного виховання, затвердженим наказом Міністерства молоді та спорту України від 03 березня 2016 року № 808 (зі змінами).

Максимальна сума фінансової підтримки одного проекту за рахунок коштів обласного бюджету не може перевищувати 60 тис. грн. при максимально можливому обсязі бюджетного фінансування проєкту в 85% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту. Громадська організація здійснює свій внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 15% від загального кошторису проекту.

Конкурсні пропозиції можуть бути подані через електронну систему проведення конкурсу з дня опублікування оголошення до 12:00 21 лютого 2022 року.

Пропозиції просимо подавати заздалегідь для уникнення можливих помилок в тому числі технічних зі сторони електронної системи проведення конкурсу.

Контактні дані для отримання додаткової інформації: відділ у справах молоді та національно-патріотичного виховання управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, Богдан КОРЕЙКО, тел. (0362) 695-395.

Конкурс проходитиме в електронній системі на платформі ВзаємоДія за посиланням:

https://grants.vzaemo.diia.gov.ua/contests/b6686240-790e-11ec-84c4-ebd2492423ad




Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux