від 07 червня 2021 р. № 57-к
Київ
Про внесення змін до структури Рівненської обласної державної адміністрації

Відповідно до статей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України (зі змінами), статей 5, 6, 11, 39, 41, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» (зі змінами), статті 87 Закону України «Про державну службу» (зі змінами), Закону України «Про реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), від 25 березня 2014 року № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), листа Міністерства цифрової трансформації України від 15 квітня 2021 року № 1/06-2-4270, з метою удосконалення та оптимізації структури Рівненської обласної державної адміністрації:

1. Припинити юридичну особу публічного права – управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 35103316), у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання до департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації.

2. Визначити департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації правонаступником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації.

3. Утворити комісію з припинення юридичної особи публічного права – управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації, у складі згідно з додатком 1.

4. Голові комісії  з припинення юридичної особи публічного права:

1) протягом трьох робочих днів з дня видання цього розпорядження письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняте рішення щодо припинення відповідної юридичної особи та подати необхідні документи для внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

2) забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з припиненням юридичної особи публічного права, в установленому порядку;

3) подати в установленому порядку на затвердження передавальний акт.

5. Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення  щодо припинення юридичної особи на сайті Міністерства юстиції України.

6. Внести зміни у додаток 2 до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2012 року № 156-к «Про впорядкування структури Рівненської обласної державної адміністрації»
(зі змінами), виклавши його в новій редакції, що додається.

7. Начальнику управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації Поліщуку Олександру попередити працівників управління про наступне звільнення у зв’язку з реорганізацією та забезпечити дотримання вимог чинного законодавства.

8. Начальнику відділу роботи з персоналом апарату Рівненської обласної державної  адміністрації Бриковець Руслані попередити начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації  Поліщука Олександра, посада якого скорочується у зв’язку з реорганізацією, про наступне звільнення (додаток 2).

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванну Смачило.В.о. голови адміністрації                                                         Сергій ПОДОЛІН

r57-k-dod1.docx

r57-k-dod2.docx


Дата оприлюднення: 11 червня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux