від 27 травня 2022 р. № 102
Київ
Про внесення змін до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 18 березня 2021 року№ 183

Зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції (м. Львів), 10.06.2022 року за № 6/2359


Відповідно до статей 17, 18, 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 16 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», статті 12-1 Закону України «Про інвестиційну діяльність», статті 4 Бюджетного кодексу України, Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), пункту 14.1 заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2021 – 2023 роки, схваленої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14 грудня 2020 року № 761 (зі змінами), затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 39 (зі змінами), та з метою фінансово-кредитної підтримки суб’єктів підприємницької діяльності області

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Внести до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 18 березня 2021 року № 183 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва», зареєстрованого в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 05 квітня 2021 року за № 19/2232, такі зміни:

1) заголовок розпорядження викласти у такій редакції:

«Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками), що надаються для реалізації проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва»;

2) пункт 1 викласти у такій редакції:

«1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками), що надаються для реалізації проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, що додається.»;

3) пункт 2 викласти у такій редакції:

«2. Департамент економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації як головного розпорядника коштів обласного бюджету, виділених на реалізацію Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2021 – 2023 роки, схваленої розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14 грудня 2020 року № 761 (зі змінами), затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 39 (зі змінами), забезпечувати проведення конкурсного відбору проєктів, укладати тристоронні договори про часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками), що надаються для реалізації проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, а також здійснювати контроль за їх виконанням.»;

4) пункт 3 викласти у такій редакції:

«3. Районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських, селищних, сільських рад територіальних громад області довести це розпорядження до відома зацікавлених суб’єктів малого і середнього підприємництва та розглянути можливість запровадження відповідного механізму часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) у районах та містах, селищах, селах області.».

2. Внести до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 18 березня 2021 року № 183, зареєстрованого в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 05 квітня 2021 року за № 19/2232, зміни, що додаються.

3. Юридичний відділ апарату Рівненської обласної державної адміністрації в установленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

4. Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження в установленому порядку.

5. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.


Начальник обласної військової адміністрації                                    Віталій КОВАЛЬ

r102dod-1.docx ( .docx , 29.32 Кб )

Дата оприлюднення: 21 червня 2022 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux