від 15 грудня 2020 р. № 763
Київ
Про продаж земельної ділянки у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Мега Фуд»

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Мега Фуд», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статей 17, 122, 127, 128, 141 Земельного кодексу України, статті 31 Закону України «Про оренду землі»:

1.  Продати у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Мега Фуд» земельну ділянку площею 1,0834 гектара (кадастровий номер 5621281500:01:001:0102), що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Воскодавської сільської ради Гощанського району, за 184381 (сто вісімдесят чотири тисячі триста вісімдесят одну) гривню, що визначено на підставі експертної грошової оцінки земельної ділянки.

2. Припинити право оренди земельної ділянки площею 1,0834 гектара (кадастровий номер 5621281500:01:001:0102) громадянину Покровському Віктору Євгенійовичу, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Воскодавської сільської ради Гощанського району, у зв'язку з набуттям іншою особою права власності на нерухоме майно, яке розташоване на земельній ділянці.

3. Доручити  Гощанській  районній  державній  адміністрації  в установленому порядку:

укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки із товариством обмеженою відповідальністю «Мега Фуд»;

укласти угоду про припинення договору оренди землі із громадянином Покровським Віктором Євгенійовичем у зв'язку з набуттям іншою особою
права власності на нерухоме майно, яке розташоване на земельній ділянці;

зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно припинення права оренди зазначеної земельної ділянки.

4. Гощанській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 01 лютого  2021 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка.Голова адміністрації                                                                Віталій КОВАЛЬ

                                                                                

Дата оприлюднення: 22 грудня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux