від 17 березня 2020 р. № 169
Київ
Про призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради на 2020 рік

Керуючись статтями 22, 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Положенням про призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради провідним діячам, ветеранам і пенсіонерам культури та мистецтва, затвердженим розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 08 травня 2018 року № 299, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області 05 червня 2018 року за № 29/1318, відповідно до протоколу засідання коміcії з питань призначення стипендій  голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради провідним діячам, ветеранам і пенсіонерам культури та мистецтва від 02 березня 2020 року:

1. Призначити на 2020 рік стипендії голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради провідним діячам, ветеранам і пенсіонерам культури та мистецтва згідно з додатком.

2. Управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації забезпечити виплату стипендій починаючи з січня 2020 року упродовж року за рахунок асигнувань, що передбачаються  в обласному бюджеті на галузь ,,Культура і мистецтво” за  КПКВК МБ 1014082  ,,Інші заходи в галузі культури і мистецтва”.

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Гемберга.Голова адміністрації                                    Віталій  КОВАЛЬДодаток до розпорядження голови облдержадміністрації 17.03.2020 № 169


СПИСОК

стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації

та голови Рівненської обласної ради провідним діячам, ветеранам і пенсіонерам культури та мистецтва


1.

Бендюк Микола Миколайович – реставратор архівних та бібліотечних матеріалів Національного університету ,,Острозька академія”.


2.

Коник Олена Захарівна –керівник народного аматорського хору ,,Зоря імені Плютинського” Рівненського районного будинку культури.


3.

Луніна Зінаїда Леонідівна – пенсіонерка, працювала головним спеціалістом управління культури облдержадміністрації.


4.

Мушировський Володимир Макарович – пенсіонер, працював директором комунального закладу ,,Рівненський обласний краєзнавчий музей” Рівненської обласної ради.


5.

Медведєва Олена Анатоліївна – член Національної спілки письменників України, журналістка,засновниця авторського видавництва книг ручної роботи ,,Креативна книга”.


6.

Ткачук Олена Миколаївна –артистка-ляльковод, провідний майстер сцени комунального закладу,,Рівненський академічний обласний театр ляльок” Рівненської обласної ради.


7.

Одейчук Іван Олександрович – учень Березнівськогонавчально-виховного комплексу ,,Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням”Березнівської районної ради.


8.

Попович ЮліанаОлегівна – учениця Рівненської дитячої музичної школи № 1 імені М.В.Лисенка.


9.

Приймачук Катерина Аркадіївна – пенсіонерка, працювала завідувачем відділу фольклору та етнографії  комунального закладу,,Рівненський обласний центр народної творчості” Рівненської обласної ради.


10.

Сирцова Наталія Петрівна – член Національної спілки письменників України, літературознавець, перекладач.


Начальник управління культури

і туризму адміністрації                                                Любов РОМАНЮК   Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux