від 11 листопада 2019 р. № 930
Київ
Про передачу земельної ділянки в оренду

Розглянувши клопотання приватного акціонерного товариства «Рівнеобленерго», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 20, 93, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, статей 4, 5, 16 Закону України «Про оренду землі», статті 50 Закону України «Про землеустрій»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії, що розташована за межами населених пунктів на території Селищенської сільської ради Сарненського району.

2. Передати в оренду строком на 49 років приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» земельну ділянку площею 0,0050 гектара, кадастровий номер 5625486800:04:001:0007, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії,  за рахунок земель  промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики,    оборони   та   іншого   призначення   державної   власності,    що розташована за межами населених пунктів на території Селищенської сільської ради Сарненського району.

3. Доручити Сарненській райдержадміністрації в установленому порядку укласти від імені облдержадміністрації договір оренди землі із приватним акціонерним товариством «Рівнеобленерго», встановивши річну орендну плату у розмірі 12 відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Приватному акціонерному  товариству «Рівнеобленерго»  здійснити державну реєстрацію права оренди земельної ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

5. Сарненській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 25 лютого 2020 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних розпоряджень.


Голова адміністрації                                       Віталій КОВАЛЬ


Дата оприлюднення: 14 листопада 2019 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux