від 17 березня 2021 р. № 180
Київ
Про організацію безоплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та училищ, розташованих на територіях радіоактивного забруднення області, та заходи щодо його поліпшення

На виконання статей 22, 23, 41, 42 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до пункту 11 частини першої статті 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, постанов Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 року № 258 „Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (зі змінами), від 20 вересня 2005 року № 936 „Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (зі змінами):

1. Затвердити заходи щодо організації безоплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та училищ, розташованих на територіях радіоактивного забруднення області, на 2021 – 2025 роки (далі – заходи) згідно з додатком 1.

2. Утворити робочу групу із здійснення контролю за організацією безоплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та училищ, розташованих на територіях радіоактивного забруднення області (далі – робоча група), у складі згідно з додатком 2.

3. Виконавцям:

забезпечити реалізацію заходів, затверджених цим розпорядженням;

інформувати про хід виконання розпорядження департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації щороку до 20 січня.

4. Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подавати обласній державній адміністрації щороку до 01 лютого.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації:

 від 05 квітня 2016 року № 165 “Про організацію безоплатного харчування учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та училищ, розташованих на територіях радіоактивного забруднення області, та заходи щодо його поліпшення”;

від 22 травня 2020 року № 309 “Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 квітня 2016 року № 165”.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Людмилу Шатковську.Голова адміністрації                                                           Віталій КОВАЛЬ

r180dod1.doc

r180dod2.doc

Дата оприлюднення: 24 березня 2021 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux