від 14 лютого 2020 р. № 83
Київ
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРИВІД ІНВЕСТ ГРУП», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 15 Закону України «Про оцінку земель», статей 17, 120, 122, 123, 128 Земельного кодексу України та статті 22 Закону України «Про землеустрій»:     

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 гектара товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРИВІД ІНВЕСТ ГРУП» у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, на території Городоцької сільської ради Рівненського району.

2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 гектара, що перебуває у категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Городоцької сільської ради Рівненського району, з метою продажу її у власність товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПРИВІД ІНВЕСТ ГРУП».

3. Доручити  Рівненській  районній  державній  адміністрації  в установленому порядку укласти договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки із суб’єктом господарювання, який є суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до закону.

4. Провести добровільну державну експертизу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки у встановленому законодавством порядку.

5.  Взяти до відома, що передача у власність земельної ділянки можлива з
урахуванням вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної
діяльності».

6. Рівненській районній державній адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 20 березня 2020 року.

7.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.Голова адміністрації                                      Віталій КОВАЛЬ   


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux