від 14 грудня 2021 р. № 909
Київ
Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2022 році

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 „Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту”, зі змінами:

1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2022 рік (далі – План комплектування) згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам рад територіальних громад:

1) розробити та затвердити відповідні плани комплектування на 2022 рік, про що інформувати департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення облдержадміністрації до 31 грудня 2021 року;

2) забезпечити подання навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області заявок на функціональне навчання у сфері цивільного захисту на 2023 рік до 15 вересня 2022 року.

3. Виконавчим комітетам рад територіальних громад, керівникам установ, організацій та підприємств усіх форм власності:

1) забезпечити виконання Плану комплектування;

2) інформувати районні державні адміністрації про стан виконання Плану комплектування щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Головам районних державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:

1) забезпечити виконання Плану комплектування;

2) інформувати департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення облдержадміністрації про стан виконання Плану комплектування щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5. Визнати з 11 січня 2022 року таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 грудня 2020 року № 755 „Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2021 році”.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна.Голова адміністрації Віталій КОВАЛЬ

r909dod.doc

Дата оприлюднення: 16 грудня 2021 року
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux