Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2021 році 

від 11 грудня 2020 р. № 755
Київ
Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту...

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України   „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 „Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту”, із змінами:

1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2021 рік (далі – План комплектування) згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам  рад територіальних громад:

1) розробити та затвердити відповідні плани комплектування на 2021 рік, про що інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації до 30 грудня 2020 року;

2) забезпечити подання навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області заявок на функціональне навчання у сфері цивільного захисту на 2022 рік до 15 вересня 2021 року.

3. Головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам  рад територіальних громад, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ, організацій та підприємств  усіх форм власності:

1) забезпечити виконання Плану комплектування;

2) інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації про стан виконання Плану комплектування щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Визнати з 11 січня 2021 року таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 грудня 2019 року № 1005 „Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2020 році”.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Подоліна.


 Голова адміністрації                                                                   Віталій КОВАЛЬ

 r755dod.doc


Дата оприлюднення: 15 грудня 2020 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux