від 19 жовтня 2020 р. № 646
Київ
Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання

На виконання Законів України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, “Про державне регулювання у сфері комунальних послуг”, “Про теплопостачання”, “Про природні монополії”, “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 “Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22 березня 2017 року № 308 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання”, враховуючи заяву державної установи “Рівненський слідчий ізолятор” Міністерства юстиції України від 08 жовтня 2020 року № 09-6541:

1. Анулювати ліцензію серії АВ № 440795 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), що видана на підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 квітня 2010 року № 129 “Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії” державній установі “Рівненський слідчий ізолятор” Міністерства юстиції України, ідентифікаційний код 08564400, місцезнаходження юридичної особи: 33001, Рівненська область, м. Рівне, вул. Дворецька, 116.

2. Анулювати ліцензію серії АВ № 440796 на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, що видана на підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 квітня 2010 року № 129 “Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії” державній установі “Рівненський слідчий ізолятор” Міністерства юстиції України, ідентифікаційний код 08564400, місцезнаходження юридичної особи: 33001, Рівненська область, м. Рівне, вул. Дворецька, 116.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Людмилу Шатковську.


В.о. голови адміністрації                           Ігор ТИМОШЕНКО


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux