Нещодавно під час зустрічі начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля із місцевим бізнесом презентували нові гранти Кабміну в рамках програми «єРобота».
За цей період надійшло 280 звернень.
Найбільш популярною виявилась програма мікрогрантів на власну справу (до 250 тис. грн). На участь у ній подали 245 звернень, з яких вже сформовано 138 заявок. Щодо 11 прийнято рішення про включення до фінансування.
Для отримання гранту на створення переробних підприємств (до 8 млн грн) звернулись 26 суб’єктів господарювання. Отримано 8 заявок.
Менша активність - щодо грантів на тепличне господарство (до 7 млн грн за 2 га) та садівництво, ягідництво та виноградарство (до 400 тис. грн за 1 га). Тут є лише 3 та 6 звернень відповідно. Однак це тільки початок, переконаний очільник області.
«Перемоги на економічному фронті дуже важливі. Тут діє проста формула: «працююча економіка = належна підтримка ЗСУ». Тож бізнес, що розвивається, напряму долучається до перемоги України. Сьогодні кожен повинен викладатися на максимум там, де він є», - прокоментував Віталій Коваль.