У березні мобільні соціальні офіси працюватимуть у всіх районах області.
Уже в четвер, 5 березня, фахівці відвідають Річецьку сільську раду Корецького району та Злазненську сільраду, що на Костопільщині.
Там місцеві мешканці зможуть дізнатися, зокрема, про призначення субсидії, перерахунок пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих у АТО та родин внутрішніх переселенців.
У середу, 11 березня, мобільні соціальні офіси працюватимуть в Білашівській та Грем'яцькій сільрадах Острозького району.
Також у цей день спеціалісти нададуть допомогу в Глибодолинській сільраді Демидівського району.
А вже наступного дня, 12 березня, за консультацією зможуть звернутись жителі села Тинне та Зносичі Немовицької ОТГ, що на Сарненщині.
Коли саме у тому чи іншому населеному пункті буде працювати «мобільний соціальний офіс», можна переглянути у таблиці.
№ з/п |
Назва району |
Назва сільської/ селищної ради, територіальної громади |
Дата виїзду "мобільного соціального офісу" |
Години прийому громадян |
1. |
Березнівський |
Грушівська сільська рада |
26.03.2020 |
10.00-12.00 |
2.
|
Володимирецький |
Хиноцька сільська рада |
24.03.2020 |
10.00-12.00 |
Степангородська сільська рада |
24.03.2020 |
13.00-16.00 |
||
3. |
Гощанський |
Симонівська сільська рада |
26.03.2020 |
09.00-11.30 |
Курозванівська сільська рада |
26.03.2020 |
12.00-14.00 |
||
4. |
Демидівський |
Глибокодолинська сільська рада |
11.03.2020 |
10.00-12.00 |
Княгининська сільська рада |
25.03.2020 |
10.00-12.00 |
||
5. |
Дубенський
|
Соснівська сільська рада |
17.03.2020 |
10.00-12.00 |
Смизька селищна рада (с. Берег) |
24.03.2020 |
10.00-12.00 |
||
Варковицька сільська рада |
31.03.2020 |
10.00-12.00 |
||
6. |
Дубровицький |
Колківська сільська рада |
18.03.2020 |
10.00-13.00 |
7. |
Зарічненський |
Локницька ОТГ (Кухченська сільська рада) |
19.03.2020 |
11.00 год. |
8. |
Здолбунівський |
Копитківська сільська рада |
26.03.2020 |
10.00 год. |
Новосілківська сільська рада |
26.03.2020 |
12.00 год. |
||
9. |
Корецький |
Річецька сільська рада |
05.03.2020 |
10.00-14.00 |
Даничівська сільська рада |
27.03.2020 |
10.00-14.00 |
||
10. |
Костопільський |
Злазненська сільська рада |
05.03.2020 |
10.00-12.00 |
Деражненська ОТГ |
19.03.2020 |
10.00-12.00 |
||
11. |
Млинівський |
Смордвівська сільська рада |
19.03.2020 |
10.00-11.00 |
Берегівська сільська рада |
19.03.2020 |
11.30-12.30 |
||
12. |
Острозький |
Білашівська сільська рада |
11.03.2020 |
10.00-12.00 |
Грем’яцька сільська рада |
11.03.2020 |
12.30-14.30 |
||
13. |
Радивилівський |
Дружбівська сільська рада |
18.03.2020 |
10.00-13.00 |
Немирівська сільська рада |
18.03.2020 |
14.00-17.00 |
||
14. |
Рівненський |
Великоомелянська ОТГ: с. Велика Омеляна, с. Вересневе |
12.03.2020 |
10.00-14.30 |
Великоомелянська ОТГ: с. Грушвиця Перша, с. Грушвиця Друга, с. Дібрівка, с. Мартинівка |
26.03.2020 |
10.00-15.00
|
||
15. |
Рокитнівський |
Старосільська сільська рада |
25.03.2020 |
10.00-13.00 |
16. |
Сарненський |
Немовицька ОТГ (с.Тинне) |
12.03.2020 |
10.00-13.00 |
Немовицька ОТГ (с.Зносичі) |
12.03.2020 |
14.00-16.00 |
||
Немовицька ОТГ (с.Немовичі) |
19.03.2020 |
10.00-13.00 |