Віталій Коваль представив громаді Млинівщини нового керівника РДА
опубліковано 13 грудня 2019 року о 15:51

Під час робочої поїздки у Млинівський район голова Рівненської ОДА Віталій Коваль представив новопризначеного керівника райдержадміністрації.

Денис Біцюк є випускником Національного університету «Острозька академія», має юридичну освіту, очолював юридично-організаційний відділ управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міськради. Був відібраний через платформу LIFT.

Віталій Коваль зазначив, що перед ним стоїть низка важливих завдань. Передусім, це – завершення реформи децентралізації, створення рівних умов для всіх жителів району, забезпечення єдності суспільства у співпраці з усіма органами влади.

У свою чергу, Денис Біцюк закликав керівників ОТГ, депутатів райради та колектив адміністрації до співпраці та комунікації.


Представлення відбулося за участю керівництва і депутатів обласної, районної та місьцевих рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, правоохоронних органів.


Потому Віталій Коваль провів нараду із керівниками правоохоронних і силових структур району.

В рамках робочої поїздки на Млинівщину перший заступник голови ОДА Сергій Подолін відвідав пожежно-рятувальний підрозділ та ознайомився із його матеріально-технічною базою, побутом млинівських вогнеборців та умовами несення служби. Також він зустрівся із медиками ЦРЛ, фахівцями управління соцзахисту та поспілкувався із місцевими вчителями.