Віталій Коваль поділився результатами участі в Українсько-чеському бізнес-форумі
опубліковано 19 листопада 2019 року о 14:22

Рівненська делегація на Українсько-чеському бізнес-форумі провела низку результативних зустрічей. Нагадаємо, захід відбувається у Києві. На форумі Рівненщину представили бізнесмени, посадовці та експерти у галузі економіки.


Так, голова Рівненської ОДА повідомив, що обговорили співпрацю з найбільшим приватним пасажирським перевізником в центральній Європі REGIOJET:


«Це важливий і стратегічний партнер для розвитку нашого дорожньно-транспортного та інфраструктурного хабів. Можливість включення нашого регіону в їхній транспортно-логістичний ланцюг збільшить пасажиропотік як в країни ЄС, так і до Рівненської області».


Ще одні перемовини стосувались співробітництва з потужним Czech Export Bank. Він надає доступ до фінансових ресурсів для українських компаній, які здійснюють зовнішньо-економічну діяльність з Чехією.


«Рівненські компанії зможуть розвивати міжнародне співробітництво за допомогою кредитування з боку чеської сторони», - підкреслив керівник області.


Разом з тим, інвестиційний діалог розпочали з компанією «BIOMAC» - це потужний виробник та проєктант обладнання для виробництва паливних брикетів. Зокрема, обговорили можливість розташування їхнього виробництва на території Рівненщини.