Енергетична безпека та розвиток альтернативної енергетики на Рівненщині. Такою стала тема зустрічі начальника ОВА Віталія Коваля із головою правління НАК «Нафтогаз» Олексієм Чернишовим, який сьогодні перебуває в регіоні.
Державна компанія уже розпочала підготовку до наступного осінньо-зимового періоду. Акцент - на видобуток українського газу.
«З газом і теплом пройдуть опалювальний сезон 2023-2024 року жителі Рівненщини. ОВА постійно шукає додаткові шляхи для забезпечення населення теплом, водою та електрикою. Генератори для котелень, альтернативне опалення та новітні когенераційні установки – усе, аби не залежати від дій держави-агресора», - зазначив Віталій Коваль.