Від сьогодні для вступників коледжів відкривається реєстрація електронного кабінету для подачі документів
опубліковано 23 червня 2022 року о 12:04

Цього року вступники, які закінчили 9 клас і виявили бажання вступати на денну (дуальну) форму навчання на фахового молодшого бакалавра, вперше подаватимуть заяви через особисті електронні кабінети.

Реєстрація особистих електронних кабінетів здійснюється на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/

Для створення кабінету треба зазначити:

серію та номер документа про освіту;

номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження;

також потрібно вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та створити пароль для подальшого входу в кабінет.

Зверніть увагу: зазначена електронна пошта надалі використовуватиметься для активації кабінету та в заяві вступника, тому важливо вказувати її назву без помилок.

У самому кабінеті необхідно завантажити фото вступника та, за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію в селі (Додаток 13 або витяг з реєстру територіальної громади, зокрема сформований на порталі Дія). Така можливість доступна тільки тим вступникам, які закінчили школу в селі в 2022 році.

Зверніть увагу: додане в кабінет фото заклад освіти може використовувати для замовлення студентського (учнівського) квитка. Тому селфі чи некоректне фото не варто використовувати.

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви. Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18.00 13 липня.

Докладні інструкції в текстовому та відеоформатах будуть розміщені на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Зверніть увагу: конкурсний бал вступника на бюджет цього року складається з результатів індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу та розгляду мотиваційного листа. Текст мотиваційного листа необхідно буде заповнювати в кабінеті під час подання заяви.

За необхідності, копії матеріалів (дипломи, нагороди), що підтверджують викладену в листі інформацію, треба надсилати на електронні скриньки приймальних комісій закладів освіти, що вказані в конкурсних пропозиціях.

Вступити на фахового молодшого бакалавра можна як із документом про базову середню освіту, так і про повну загальну (профільну) середню освіту, та навіть про професійну або вищу освіту.

Окрім низки винятків, усім вступникам треба реєструвати електронні кабінети та подавати заяви в електронній формі.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux