Важливі соціальні питання у Вараському районі обговорили під час наради під головуванням директорки департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Рози Слободенюк. До обговорення долучилися начальниця управління у справах ветеранів департаменту Марина Корольова, заступник голови обласної Ради з питань ВПО Сергій Панасюк, заступники голови Вараської районної державної адміністрації, голови тергромад, надавачі послуг для ветеранського співтовариства.
Серед питань порядку денного:
- проблемні питання системи соціального захисту району;
- розвиток ветеранської політики ;
- основні засади діяльності Ради ВПО;
- створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства
Роза Слободенюк підкреслила виняткову необхідність відкритого обговорення проблем, що виникають у захисників та захисниць, які повертаються з війни. Особливу увагу варто приділяти родинам, які втратили на війні своїх близьких.