Про усунення наслідків негоди на Рівненщині розповів в.о. голови ОДА Сергій Подолін.
«На Рівненщині знеструмленних населенних пунктів немає. Проїзд по автодорогах всіх категорій забезпечено», - повідомив Сергій Подолін.
Так, за попередню добу електрики повернули електропостачання 8 тисячам абонентів Рівненщини. Наразі фахівці Рівненобленерго відпрацьовують поодинокі заявки на лініях.
Наразі на автошляхах державного значення чергують 78 одиниць техніки, на місцевих дорогах задіяно 32 механізми – розкидачі, навантажувачі та снігоочисна техніка.
За прогнозами синоптиків, сьогодні на Рівненщині впродовж дня очікується невеликий сніг, на дорогах – ожеледиця. Температура вдень 1-6º морозу, вночі очікують 10-15º нижче нуля.