На Рівненщині до впровадження ветеранської політики залучають самих ветеранів. В області й надалі розвиватимуть людиноорієнтований підхід. Про це йшлося під час зустрічі начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля та його профільних заступників із уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадимом Свириденком.
«Починаючи з 2018 року, Рівненщина - серед лідерів щодо реалізації ветеранської політики. Зокрема, пілотний проєкт «Соціальний менеджер» розпочався саме звідси. А нині в регіоні активно розвивають систему реабілітації для військовослужбовців», - сказав Вадим Свириденко.
До слова, нещодавно вже в двох районах області, Рівненському та Дубенському, провели навчання для фахівців, які працюють з ветеранами в громадах. Найближчими тижнями такий тренінг проведуть і для Вараського та Сарненського районів.
Подібні навчання проводять на Рівненщині вперше. Вони націлені покращити якість надання соціальних та інших послуг й загалом посилити взаємодію із захисниками.
«Це надважливий напрямок, який вимагає єдності усіх причетних. Допомога ветеранам - це обов’язок держави та суспільства. Так, в області використовуємо комплексний підхід. Це стосується як лікування, так і реабілітації й подальшої адаптації», - зауважив Олександр Коваль.