Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль відвідав одне з найбільших підприємств скляної галузі в області «Вераллія Україна». Компанія запустила нову сучасну піч, яка може виробляти понад 400 тонн скла на день.
«Рівненщина зміцнює позиції у виробництві склотари. Це не просто розширення виробництва, це інвестиція понад 16 мільйонів євро, що є потужним сигналом від іноземних інвесторів – вони вірять в Україну попри війну. Подякував гендиректору Роху Таллеру за чітку позицію та за внесок підприємства в економіку Рівненщини», - сказав очільник області.
На сьогодні «Вераллія Україна» виробляє понад 200 видів склотари та експортує продукцію в 17 країн світу. За 5 місяців цього року компанія сплатила 108 мільйонів гривень податків.
На підприємстві створено майже 500 робочих місць, середня зарплата працівників - 26 тис. грн. Тут активно підтримують працівників, які зараз на фронті, та тих, хто повернувся з війни.