Кажуть, щоб щось змінити, починати варто тут і зараз - варіант «з понеділка» не працює. Тож пропонуємо просто зараз прогортати свій словниковий запас та викинути з нього зайве.
Пам’ятайте: психічні недуги не мають бути прикметниками у повсякденних розмовах - так ми підживлюємо стигму та формуємо хибні уявлення про ментальне здоров’я.
Матеріали Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською