Стартував обласний етап конкурсу «Учитель року – 2020»
опубліковано 20 лютого 2020 року о 15:05

Півсотні вчителів зі всієї області впродовж двох днів показуватимуть свої знання та вміння застосовувати різноманітні технології, методики та форми роботи з учнями.


Конкурс розпочався 20 лютого в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.«Тут зібралися кращі педагоги міст, районів, та об'єднаних громад області. Адже ви вже перемогли у першому етапі конкурсу. Бажаю вам професійного розвитку, здобутків та перемог на вчительській ниві», - звернувся до педагогів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.За підсумками першого дня буде визначена четвірка лідерів у кожній із номінацій: «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Хімія».


Наступного дня вже двадцятка найкращих продовжить виконувати різні завдання та проводитиме уроки.В підсумку обласного етапу змагань переможці номінацій отримають премії в розмірі двох посадових окладів вчителя вищої категорії та продовжать змагатися із колегами зі всієї України у фінальному етапі конкурсу.