Спортсмени Рівненщини - серед лідерів чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів
опубліковано 27 лютого 2023 року о 11:21

Спортсмени Рівненщини - серед лідерів чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів 2006-2007 років народження. Змагання відбувалися в Тернополі і були відбором для участі збірної команди України у чемпіонаті Європи. Їх учасниками стали 215 спортсменів. Це представники різних регіонів України, серед яких - чемпіони та призери престижних міжнародних змагань.

Збірну команду Рівненщини представляли юні борці з міст Рівне, Сарни, Березне, Костопіль та Вараш.

Саме Євген Піший із Вараша став чемпіоном України у ваговій категорії до 110кг. Він виконав норматив майстра спорту України, а також пройшов відбір для участі у чемпіонаті Європи. Його тренером є Сергій Мартинюк.

Срібним призером чемпіонату України у ваговій категорії до 80 кг став Владислав Солодчук із Рівного (тренери - Михайло Литвинчук, Ігор Скалига).

«Бронзу» у ваговій категорії до 65 кг завоював Нікіта Жижко з Рівного (тренують спортсмена Михайло Литвинчук та Ігор Скалига), та Григорій Якубишин (вагова категорія - до 80кг), який представляє Вараш та Костопіль. Його підготували тренери Володимир Веселовський та Іван Ладоненко.

Тим часом на чемпіонаті збірна команда Рівненщини посіла друге загальнокомандне місце (старший тренер - Віктор Лазарець).