Спорт без бар’єрів. На Рівненщині стартував чемпіонат України з волейболу серед жінок із порушенням слуху

опубліковано 23 квітня 2026 року о 17:24

Змагання вперше проходять в обласному центрі та об’єднали п’ять команд із Рівненської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської областей та міста Києва.

Збірна Рівненщини сформована зі спортсменок обласного центру та вихованок спеціальної школи в Острозі віком від 14 до 18 років.  До слова, наша команда має досвід успішних виступів — у 2023 році спортсменки здобули срібні нагороди чемпіонату України. 

Змагання проходять за круговою системою. Переможцем стане команда, яка набере найбільшу кількість очок. За словами тренерів, рівень підготовки учасниць щороку зростає, а конкуренція стає дедалі сильнішою.

Підсумки змагань матимуть важливе значення для формування молодіжної збірної України U-18, яка представлятиме країну на міжнародних турнірах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux