Громадська організація «Інститут податкових реформ» передала на Рівненщину побутову техніку в якості гуманітарної допомоги. Зокрема, йдеться про 10 пральних машин, 9 холодильників, 1 морозильну камеру.
Гумвантаж розподілили між соціальними закладами області.
«Сьогодні техніка вже їде до Острозького, Мирогощанського та Урвенського психоневрологічних інтернатів, а також до Здолбунівського геріатричного пансіонату. Дякуємо всім волонтерам, благодійникам, меценатам, які підтримують вразливі категорії населення у цей складний час. Разом ми зможемо більше», - сказав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.