Напередодні професійного свята привітали працівників аптечної мережі «Рівнефармація». Це єдина мережа в регіоні, де виготовляють ліки.
Долучився до привітань перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.
«Рівнефармація – це найбільша та найстаріша регіональна аптечна мережа Рівненщини. До того ж, єдина в регіоні, яка виготовляє ліки за індивідуальним приписом лікаря. Об’єднує 16 аптечних пунктів та 33 аптеки, у 6 з них виробляються ліки. І навіть має власний музей історії фармацевтичної справи. Ці аптеки добре знають на теренах області та цінують працівників за фаховість та професіоналізм», - звернувся до пристуніх Сергій Подолін.
За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм керівники області, міста, військові відзначили найкращих фармацевтів краю.
Нагадаємо, День фармацевтичного працівника України щорічно відзначається у третю суботу вересня.