Рятувальники перевіряють заклади Рівненщини з масовим перебуванням людей
опубліковано 05 лютого 2020 року о 17:35

В області проводяться позапланові перевірки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей.


Це дитячі садочки, школи, професійно-технічні і вищі навчальні заклади, гуртожитки, установи охорони здоров’я та соціального захисту, державні об’єкти та торговельно-розважальні заклади.


Як повідомляють в головному управлінні ДСНС Рівненської області, всього перевіркам підлягає понад тисячу об'єктів, з яких 24 професійно-технічних навчальних закладів, 29 вищих навчальних закладів, 5 гуртожитків, 54 установи охорони здоров’я, 32 установи соціального захисту, 13 державних об’єктів критичної та транспортної інфраструктури, 6 торговельно-розважальних закладів, 620 загальноосвітніх навчальних закладів та 315 дошкільних навчальних закладів.


Так, фахівці ДСНС провели 380 перевірок. За результатами керівникам об’єктів вручені приписи про усунення порушень у сфері техногенної та пожежної безпеки. До адміністративної відповідальності притягнуто 383 особи.


Основними недоліками, що характерні для усіх об'єктів є: утримання в незадовільному стані під’їзних шляхів до будівель та шляхів евакуації, систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, електрогосподарства, протипожежного водопостачання.


 Нагадаємо, уряд посилив покарання за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки.