Рівненський аеропорт готується до участі у пілотному проєкті Мінекономрозвитку
опубліковано 30 січня 2020 року о 14:50

Триває робота з підготовки Міжнародного аеропорту «Рівне» до участі у пілотному проєкті «Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства».


Установа надіслала на адресу летовища перелік документів, на основі яких буде розроблена концепція його розвитку. Документ складатиметься з важливих частин – концептуальної записки та техніко-економічого обґрунтування. Вони необхідні для пошуку ефективного інвестора, який зможе відновити аеропорт та запустити його роботу у якісно новому форматі.


Наразі фахівці аеропорту узагальнюють відомості стосовно території летовища, аеронавігаційної інформації, активів підприємства, аналізу пасажиропотоку, готельної мережі області тощо. На черзі – їх передача до Агенції.


«Для Рівненського аеропорту – це хороша перспектива стати повноцінним логістичним об’єктом області. Стабільна робота летовища значно стимулює туризм, транспортні можливості та й власне економіку регіону», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.


Тому доручив усім причетним максимально взаємодіяти, щоб допомогти аеропорту швидше рухатися у підготовці до участі у проєкті.


Нагадаємо, наприкінці 2019 року Рівненська область підписала Меморандум про співпрацю з «Агенцією державно-приватного партнерства» при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Документом передбачено рекомендувати Міжнародний аеропорт «Рівне» до переліку пріоритетних пілотних проектів.