Рівненська ОДА шукатиме інвестора для реалізації проекту "Шелен"
опубліковано 20 листопада 2019 року о 19:01

Амбітний проект для розвитку регіону - оптовий ринок сільськогосподарської продукції "Шелен" – це додаткова можливість розвивати на Рівненщині дорожньо-транспортний та інфраструктурний хаби. Про це голова Рівненської ОДА говорив з директором компанії "Шелен-Україна" Олександром Левшуком, а також словацьким інвестором Даніелем Гербером та власником компанії "Флорія Україна" і хлібозаводу "Скиба" Олегом Ординатом.

Ринок «Шелен» має з'явитися в районі Луцького кільця у Рівному на 9,2 га землі. До комплексу входитиме безпосередньо оптовий ринок, супермаркет 3,5 тисяч кв. м та автостанція на 400 відправлень/добу. Також це багатомільйонні міжнародні інвестиції в область та нові робочі місця.

«Включимо "Шелен" в інвестиційний паспорт Рівненщини. Його реалізація вкрай важлива для розвитку нашого регіону. За умови фінансування проекту, його можна ввести в експлуатацію за 2 роки. Тож будемо шукати інвесторів», - підкреслив Віталій Коваль.

Також із Даніелем Гербером, який має тепличне господарство у Вараші, очільник області обговорив можливість збільшення словацьких інвестицій в Рівненщину. Інвестор, зокрема, готовий розглядати аграрні проекти, тож Рівненська ОДА працюватиме над відповідними пропозиціями.

«Реалізація інвестиційних проектів - це не лише підняття економіки нашого краю. Це також популяризація Рівненщини на мапі України. Працюємо над тим, аби інвестори побачили, що Рівненська область – інвестиційно привабливий регіон. Що це місце, в якому інвестора беруть за руку, сприяють в оперативному оформленні всіх документів, що це регіон без корупції. І ми крок за кроком наближаємося до цієї мети», - наголосив Віталій Коваль.