Рівненщина залишається у ТОП-3 України за кількістю виданих державою грантів для бізнесу.
Про це поінформував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Як повідомив очільник області, завершилася 11 хвиля подачі заяв. Завдяки цій програмі упродовж року Рівненщина отримала:
Найпопулярнішими сферами, в яких працюють грантоотримувачі, є: оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів; тимчасове розміщування й організація харчування; переробна промисловість.
«В рамках проєкту «єРобота» через портал «Дія» доступні чотири програми («Грант на власну справу», «Грант на сад», «Грант на теплицю» та «Грант для ветеранів та членів їх сімей»)», - повідомив Віталій Коваль.
Детальна інформація про умови участі - за посиланням: https://bit.ly/3UISLxg.