• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Рівненщина прихистить сиріт із запорізького будинку дитини
опубліковано 28 лютого 2025 року о 10:07

Рівненщина прихистить дітей із запорізького будинку дитини. Як розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, область готується прийняти 17 вихованців спеціалізованого будинку дитини «Сонечко», що на Запоріжжі. Серед них частина з інвалідністю.

«Через близькість бойових дій та постійні обстріли хлопці та дівчата змушені залишити рідне місто. Розмістимо їх відповідно до індивідуальних потреб та медичних показів у спеціалізованих закладах Рівного, Острога та Клеваня. Рівненщина готова й надалі надавати прихисток співвітчизникам, які опинилися віч-на-віч з війною. Наша єдність – відповідь ворогу на його агресію», - повідомив очільник області.

Нагадаємо, Запорізький спеціалізований будинок дитини «Сонечко» - єдиний в області медзаклад для малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування і які опинилися в складних життєвих обставинах.

Це один з найбільших будинків дитини в Україні. Більшість вихованців там – з особливими освітніми потребами, які потребують кваліфікованої соціально-медичної допомоги та реабілітації.

Фото ілюстратисне Фото ілюстративне
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux