Рівненщина отримає 23 млн грн з держбюджету на ремонт житла для ВПО

опубліковано 16 березня 2026 року о 11:31

Рівненщина отримає 23 млн грн з держбюджету на ремонт житла для ВПО. Це кошти на реконструкцію та ремонт місць тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Фінансування передбачене за принципом співфінансування: 90% — кошти державного бюджету, 10% — громад. Упродовж місяця громади мають подати свої проєкти до обласної військової адміністрації, після чого спеціальна комісія визначить переможців.

«Сьогодні на Рівненщині проживає понад 42 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Лише за минулий рік до області евакуювалися майже тисяча людей. Цей процес триває. Наш обов’язок як тилового регіону — приймати співвітчизників, які змушені тікати від війни, створювати для них належні умови проживання», — зазначив Олександр Коваль.

Торік на Рівненщині тривала робота з пошуку приміщень, які можна облаштувати для проживання переселенців. Районні комісії обстежили десятки будівель — зокрема заклади освіти, охорони здоров’я та соціальної сфери — і визначили ті, що потребують ремонту та можуть бути використані для розміщення ВПО.

Фото ілюстративне
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux