Рівненщина знову в скорботі, бо прощається із загиблими на війні військовими.
Олександр Ільченко з Гощанщини загинув 11 травня 2022 року від мінно-вибухової травми та вогнепального осколкового поранення внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Тошківка Луганської області. Йому було 47 років. У нього залишилися дружина та двоє дітей.
56-річний Сергій Степанюк, уродженець Гощанщини, був одним із перших, хто пішов зі зброєю в руках захищати свою країну від ворога. Старший сержант Сергій Степанюк загинув 13 травня внаслідок мінометного обстрілу в районі Новоукраїнки Донецької області. Прощання із Сергієм Степанюком відбулося в селі Синів. У Героя залишилися дружина та дві доньки. Похоронили Сергія в рідному селі.
20 травня в селі Друхів на Березнівщині попрощалися з Віктором Тимофієвим, 1971 р.н. Старший стрілець механізованого відділення загинув 12 травня під час виконання бойових завдань у районі смт Тошківка Сєвєродонецького району Луганської області від поранення. У Віктора Тимофієва залишилися дружина, троє дітей.
Цього ж дня в селі Лінчин на Березнівщині попрощалися із Павлом Зінкевичем, 1995 р.н. Павло був гранатометником механізованого відділення, старшим солдатом. Павло Зінкевич загинув 15 травня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі Долини Донецької області. Павло Зінкевич був єдиним сином у батьків.
20 травня в селі Решуцьк Олександрійська громада попрощалася із загиблим Героєм Валерієм Кривіцьким, 1972 року народження. До війни працював у воєнізованій охороні залізниці. 12 травня у м.Харків у бою з окупантами Валерій отримав важке поранення в голову, 17 травня воїн помер. Похоронили Героя на кладовищі в селі Решуцьк. У Валерія Кривіцького залишилися дружина, дві доньки.
Дубенщина теж має втрату. При виконанні бойового завдання, захищаючи Батьківщину, загинув військовослужбовець Ярослав Савчук. Прощання з воїном відбулося у Дубні на майдані Незалежності. 20 травня в місті було оголошено День жалоби.
Трагічна звістка надійшла також у Рокитнівську громаду. У війні з російським агресором загинув Олександр Бабич, 1991 р.н. 16 травня старший солдат, стрілець-помічник гранатометника потрапив під обстріл ворожої ДРГ в районі міста Красногорівка Донецької області.
Герої не вмирають! Слава та вічна пам'ять!
Згадаємо усіх українців, які віддали життя, всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей.