Рівненщина може стати учасником міжнародного туристичного проєкту
опубліковано 24 березня 2020 року о 16:23

Управління культури і туризму Рівненської ОДА подало заявку на участь у міжнародній програмі «Горизонт 2020» . Відтак, у разі перемоги, область стане партнером проєкту «Соціальні інновації та технології для сталого зростання через розвиток культурного туризму».


У його рамках 20 партнерів з 10 країн хочуть об’єднати зусилля задля урівноваження туристичних потоків в Європі та гармонізації розвитку туристичних територій. Ідея полягає в напрацюванні дієвої моделі розвитку комплексних міжнародних туристичних продуктів, які уже існують, але не є ефективними на практиці через нерівномірність розвитку локальних туристичних продуктів.


Один з прикладів - Via Regia – найдовший сухопутний історичний шлях, що з’єднував Східну та Західну Європу. Сьогодні він функціонує як культурний  шлях Ради Європи, що символізує єдність та покликаний популяризувати історико-культурну спадщину країн, через які проходить. У той час як його відомі туристичні локації є перезавантажені туристами, такі території як Рівненщина залишаються поза увагою подорожуючих.  На вирішення цієї проблеми і спрямований проєкт.


«Рівненщина давно і наполегливо намагалася долучитися до світових процесів розвитку культурного туризму. Управління культури і туризму ОДА зробило вагомий крок у цьому напрямку, напрацювавши разом з німецькими партнерами пропозицію, що стане одним із семи пілотних кейсів глобального проекту. Саме на нашій території апробуватиметься інноваційна модель розвитку, що буде напрацьована в ході реалізації проєкту. Нашим завданням буде не лише прийняти результати напрацювань, а й запропонувати їх  належну оцінку у вигляді пропозицій та коригувань, результатів з впровадження. Враховуючи той факт, що  Рівненщина єдиний партнер з боку України, цей проєкт - не лише можливість заявити про себе і стати частиною інноваційних процесів, а ще й відповідальність за створення прикладної європейської моделі розвитку територій», - наголошує заступник голови ОДА Сергій Гемберг.


Варто зазначити, що за напрямком «Інноваційні підходи до розвитку міст та територій через культурний туризм» програми «Горизонт 2020» чимала конкуренція – 86 поданих проектів, з яких переможуть лише 2.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux