Поліцейські цілодобово моніторять ситуацію на автодорогах Рівненщини
опубліковано 27 листопада 2019 року о 16:00

У кожному районі Рівненщини створені робочі групи, які оперативно мають реагувати на можливі події під час ускладнення погодних умов. До їх складу ввійшли правоохоронці, рятувальники, представники місцевої влади. Також у їх числі - контролюючі органи. Саме вони перевіряють готовність відповідних служб до зими. Зокрема, здійснюється перевірка зазначеної у тендерній документації техніки для зимового обслуговування доріг та чи в достатній кількості заготовлені піщано-соляні суміші.


Нагадаємо, робочі групи створені за результатами спільної наради під керівництвом голови Рівненської ОДА Віталія Коваля та проведених навчань.


Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції у цілодобовому режимі веде спостереження за станом безпеки на вулицях та дорогах.


Разом із тим працівники поліції звертаються до усіх учасників дорожнього руху, в разі погіршення погодних умов, бути максимально уважними та чітко дотримуватися ПДР, аби уникнути виникнення аварійних ситуацій і дорожньо-транспортних пригод.


Поради водіям: обов’язково замінити літню гуму на зимову; обирати безпечну швидкість та дистанцію руху; уникати різкого гальмування та маневрування транспортним засобом; обережно рухатися мостами та естакадами; в жодному випадку не сідати за кермо у стані сп’яніння; не забувайте пристебнутися пасками безпеки – вони можуть врятувати Ваше життя та життя пасажира у разі виникнення непередбаченої ситуації.


Поради пішоходам: зважайте на обмежену видимість у вечірню та нічну пору доби, переконайтеся у безпеці, коли перетинаєте проїзну частину; переходьте дорогу лише у встановлених місцях і виключно на зелений сигнал світлофора; коли йдете проїзною частиною чи узбіччям без тротуару, вимкніть навушники, не спілкуйтеся по мобільному телефону та виділіть себе світловідбиваючими елементами.