Очільники двох областей обговорили майбутнє Бахмутського ЦПТО на Рівненщині

опубліковано 06 квітня 2026 року о 16:19

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль зустрівся з очільником Донеччини Вадимом Філашкіним. Робоча зустріч відбулася у Гощі.

У центрі уваги – діяльність релокованого Бахмутського центру професійно-технічної освіти, який працює на Рівненщині з 2022 року.

Керівники областей разом відвідали навчальний заклад, поспілкувалися з педагогічним колективом та здобувачами освіти, оглянули навчальні кабінети, майстерні та гуртожиток. Окремо обговорили подальший розвиток установи та її роль у підготовці кваліфікованих кадрів.

"Нині у Бахмутському ЦПТО навчається понад 600 учнів за 12 спеціальностями. Розміщення такого закладу на Рівненщині є важливим кроком підтримки прифронтової Донеччини, а також сприяє зміцненню освітнього потенціалу області", - зазначив Олександр Коваль.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux