БТРи, БРДМ, бронемашини, хаммери та вантажні авто – 25 одиниць військової техніки вручили начальник ОВА Віталій Коваль та командувач Сил ТрО ЗСУ Ігор Танцюра 104-й бригаді до дня її створення.
«Виконуємо завдання, яке поставив Президент України на ставці у м.Вараш. Спільними зусиллями наша бригада ЗСУ отримала кращу техніку та підсилила свій матеріальний стан. Окрема подяка за допомогу – командувачу ОК «Захід» Сергію Літвінову. Хороша ініціатива та лідерство комбрига 104-ої бригади Сергія Каспрова та синергія громад, які виділили кошти. Оборонний бюджет області – в дії», – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.