Обласна і міська влада й надалі фінансово підтримуватимуть рівненський спідвей
опубліковано 11 грудня 2019 року о 17:06

Спідвей у Рівному повинен розвиватися. 

Це головний мотив сьогоднішньої наради за участю голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, його заступника Сергія Гемберга, міського голови Рівного Володимира Хомка та керівника «Рівненського міського спортивно-технічного клубу» і «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергія Головні.

Домовилися, що обласна і міська влада й надалі фінансово підтримуватимуть рівненський спідвей.

Також обговорили необхідність заміни звуку та світла на стадіоні «Мототрек», облаштування підземних вбиралень поблизу стадіону, плани на утеплення фасаду адмінприміщення.

«Спідвей - це фішка Рівного. Це той магніт, який може привести до нас туристів. Це чи не найулюбленіший вид спорту серед рівнян. Наш обов'язок не лише зберегти у місті цей унікальний вид спорту, а розвивати його. Досягнення наших спідвеїстів - це досягнення кожного з нас», - підкреслив Віталій Коваль під час робочої зустрічі.

На сьогодні Рівненський міський спортивно-технічний клуб готує власне бачення розвитку спідвею. Це допоможе залучити більшу кількість спонсорів для рівненської команди. Водночас, обласна влада допоможе з пошуком грантових програм для реконструкції стадіону.