Новий сайт Рівненської ОДА запрацює на платформі Кабміну
опубліковано 21 жовтня 2019 року о 14:50

Рівненська ОДА першою в Україні розгортає новий офіційний вебсайт на Єдиному вебпорталі Кабінету Міністрів України

Відтепер вебсайт ОДА буде відповідати новим вимогам до дизайн коду для органів виконавчої влади відповідно до Постанови Кабміну від 12.06.2019 №493.

«Фахівці ОДА вже завершують роботу над запуском нового сайту. Він матиме сучасний дизайн та більш зручний і зрозумілий функціонал. Вебсайт повністю проектований з платформи Уряду, тому користувачі без утруднень зможуть знайти потрібні їм розділи», - розповів радник голови Рівненської ОДА Олександр Поліщук.

Захід буде проведено у формі відкритої платформи, що дозволить дорожньому бізнесу ефективно комунікувати з представниками нової влади. Серед основних завдань заходу - обговорення продовження реформи децентралізації, плани фінансування на 2020 рік, розвиток конкуренції та перспективи залучення приватних компаній до робіт з ремонтів та експлуатації місцевих доріг.

У результаті Форуму будуть напрацьовані пропозиції щодо удосконалення процесу будівництва та ремонтів доріг, починаючи від проектування та закінчуючи безпекою, налагодженням контролю якості та гарантійного обслуговування.