Найкращі знавці економіки навчаються у Рівному
опубліковано 06 лютого 2020 року о 10:21

У Рівненській області визначили кращих знавців економіки серед школярів.

Так, на базі Рівненського економіко-правового ліцею 4 лютого пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. 

За перемогу змагалися 27 учнів закладів освіти області: 7 дев’ятикласників, 13  десятикласників та 7 учнів одинадцятого класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти Рівного та  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради – по 4 призових місця, Сарненського району  –   3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги:  Вашай Юлія Володимирівна  -  4 переможці; Парфенюк Наталія В’ячеславівна  –  2 переможці


                                                   

                                                        Переможці олімпіади



9-й клас




ПІБ учня

Назва навчального закладу

Місце

ПІБ вчителя

Малевич Сергій Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія

1

Смулка Віктор Васильович

Постайчук Софія Сергіївна

Тинненська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Немовицької селищної ради Сарненського району

2

Євтушина Ольга Сергіївна

Лебідь Валерія Русланівна

Сарненский навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені

Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради

2

Комар Ольга Ананіївна

Приленська Карина Богданівна

Володимирецька загальноосвітня школ

І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3

Козодой Оксана Петрівна

10-й клас




Зварич Дмитро Богданович

Рівненська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради

1

Харів Богдан Ярославович, Якимчук Оксана Віталіївна

Железна Дарія Миколаївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат   ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Вашай Юлія Володимирівна

Степанчук Оксана Олександрівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат   ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2

Вашай Юлія Володимирівна

Ватліцова Єлизавета Тарасівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат   ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3

Вашай Юлія Володимирівна

Романович Ангеліна Володимирівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат  ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3

Вашай Юлія Володимирівна

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3

Суворова Галина Миколаївна

11-й клас




Боришкевич Валерія Сергіївна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

1

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Хаврук Анастасія Олександрівна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

2

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Станков Артем Віталійович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3

Шепель Тамара Степанівна