Представники бізнесу знайомилися з новими можливостями та програмами розвитку. У програмі зустрічі – державні та регіональні можливості, які підсилять функціонування господарського комплексу. Серед іншого: «Доступні кредити 5-7-9%», «єРобота. Своя справа», а також можливості часткового відшкодування у межах обласної програми. Окрім того, презентували каталог «Експортний потенціал Рівненської області».
Зустрівся з експортоорієнтованим бізнесом перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
«Це лише основні напрямки і можливості підтримки бізнесу. Але робота ця є більш багаторівнева. Продовжуємо аналізувати потреби та шукатимемо нові можливості для його розвитку. Оновлюємо таку підтримку під нові запити та зміни в законодавстві», - сказав Сергій Подолін.
Зауважимо, що Рівненська ОДА продовжує співпрацювати із Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».