Новини з «аграрного фронту» Рівненщини. Нині в області завершують весняний посів. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
"По всіх категоріях господарств посіяно 401 тис. га ярих культур. Це 92% до прогнозу", - сказав очільник області.
Віталій Коваль також додав, що завершено посів ранніх ярих зернових культур (гороху, ярого ячменю, ярої пшениці, вівса). Завершується посів кукурудзи на зерно - 93% до прогнозу.
В с/г підприємствах завершено посів цукрових буряків (посіяно 19 тис. га), ярого ріпаку (1,2 тис. га). Завершується сівба соняшника – 92%. Триває посів сої – 84%.
Очільник області зауважив, що в індивідуальних господарствах населення завершено посадку картоплі та проводиться посів овочевих культур. І вже розпочато посів гречки – 10%.
Разом до перемоги!