Рівненщина стала однією із областей, де впроваджують пілотний проєкт із забезпечення прозорих умов складання іспиту для отримання посвідчення водія.
У регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в області начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль взяв участь у заході з нагоди початку реалізації пілотного проєкту на Рівненщині, оглянув оновлені класи для іспитів.
Про нові правила розповів начальник Головного сервісного центру МВС України Микола Рудик.
Серед основних змін:
«Переконаний, відкритість, прозорість, транспарентність надання послуг у сервісному центрі МВС - це основа до змін економіки і країни в цілому. Зі свого боку, як обласна влада спільно з тергромадами виділимо субвенцію для придбання автомобілів, аби посилити їхню матеріально-технічну базу. Особлива увага буде приділятися інклюзивності», - прокоментував Віталій Коваль.