У Рівненській Малій академії наук учнівської молоді підсумували сесію. Святкове завершення навчального року відвідав начальник РівнеОВА Олександр Коваль.
«Сьогодні відбулася Підсумкова сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Цього року на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів маємо чудовий результат - 31 призове місце. З них - 2 перших, 10 других та 19 третіх. Найкращим юним науковцям Рівненщини вручив відзнаки», - сказав очільник області.
Нагадаємо, що Рівненська МАН нині це:
«Дякую школярам та їхнім педагогам за наполегливість, цікаві ідеї, бажання рухатись вперед. За час свого існування заклад охопив навчанням понад 24 тисяч учнів. І це – результат», - резюмував Олександр Коваль.