Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль взяв участь у заході з нагоди 10 річниці зі створення бригади "Азов".
Очільник області спільно з керівниками облради, силових структур та рідними бійців поклав квіти до муралу пам'яті рівненських військовослужбовців бригади - Костянтина Друзя та Віталія Семчука.
"Азов" - це багато у чому взірець військового підрозділу. Його воїни завжди розуміли, що таке держава, нація, свобода. Дякую захисникам за службу. Світла пам’ять тим, хто поклав життя в ім’я України", - сказав Олександр Коваль.
Нагадаємо, 5 травня 2014 року у м. Бердянськ був створений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Азов". Згодом формування розширили до складу полку, а в лютому 2023 року "Азов" став 12-ю бригадою спеціального призначення Нацгвардії України.