Тренери та спортивні заклади Рівненщини долучатимуться до загальнонаціонального проєкту "Адаптивний клуб". Про це йшлося під час наради в РівнеОВА із представниками Мінветеранів та центру "Спорт для всіх".
В межах ініціативи держава заключатиме договори із спортивними закладами та тренерами, які безкоштовно працюють з ветеранами та членами їхніх родин. В результаті тренери отримуватимуть зарплатню, а закладам надаватимуть екіпірування.
"Рівненщина готова взяти на себе лідерство у питанні адаптації ветеранів через спорт. У нас є багато власних цікавих ідей. Особисто для мене ветеранська політика – це один з пріоритетів в роботі", - зазначив начальник РівнеОВА Олександр Коваль.
Так, в області вже є перша тренерка, яка долучилась до "Адаптивного клубу". Олена Ліснічук працює з ветеранами та навчає їх джиу-джитсу.
А вже на початку червня до проєкту приєднається рівненський спортзал "WOD Zone".