Під час робочої поїздки на Сарненщину начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль ознайомився з перебігом капітального ремонту дороги в селі Берестя поблизу Дубровиці.
Йдеться про ділянку автомобільної дороги Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів. Роботи тут розпочали ще у 2021 році: тоді відремонтували 2 км дорожнього покриття, а на наступних 800 метрах виконали підготовчі роботи, зокрема фрезерування. Через повномасштабне вторгнення реалізацію проєкту призупинили.
За чотири роки стан цієї ділянки суттєво погіршився, тому було прийнято рішення завершити ремонт, попри обмежені фінансові ресурси.
«Наразі Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Рівненській області завершує роботи на міжнародних і національних автошляхах, зокрема на дорогах М-07 Київ – Ковель – Ягодин та М-06 Київ – Чоп. Наступний етап — це планове відновлення ділянок національних доріг із нижчою інтенсивністю руху, які так само важливі для внутрішньої логістики нашого регіону», – зазначив Олександр Коваль.