До когорти «Небесного легіону» долучилося троє Героїв з Рівненщини: Олександр Гончар із Вараша, Сергій Вольєв зі Здолбунова та Михайло Боровец із Березнівської громади.
У Вараській громаді в останню дорогу провели захисника Олександра Гончара.
Він народився у Заболотті, жив у Вараші. Навчався на слюсаря у технічному коледжі НУВГП. На початку березня 2022 року Олександр добровільно пішов до лав ЗСУ захищати Україну. Служив головним сержантом-командиром 1 відділення інженерної розвідки інженерно-технічної роти 68 окремої єгерської бригади. 31 липня воїн загинув, виконуючи бойове завдання біля с.Новоплатонівка Ізюмського району Харківської області. Поховали 30-річного захисника на кладовищі у с.Заболоття. Без батька залишилося двоє дітей...
Здолбунівська громада попрощалася із Сергієм Вольєвим. Він народився у Хмельницькому. Там закінчив дев’ятирічку, а згодом вступив до місцевого кооперативного коледжу, після закінчення якого працював торговим представником. У захисника була особлива мрія – писати книги. Але залишив її на майбутнє - коли буде час. Також з дружиною планували відкрити власну справу. Сергій отримав повістку 23 лютого цього року. Після базового бойового курсу у розвідбатальйоні в Естонії та курсів підготовки командирів відділень у складі 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша відбув на Донецький напрямок. У липні приїхав у десятиденну відпустку. Потому вирушив на Луганщину. Ще 30 липня зателефонував рідним і попередив, що не буде на зв’язку кілька днів. А 1 серпня молодший сержант Сергій Вольєв загинув під час виконання бойового завдання у Сватівському районі Луганської області. Йому було 30… Без батька залишилося двоє синів. Сергій Вольєв посмертно нагороджений відзнакою «Хрест воїна-єгеря» І ступеня.
У Березнівській громаді поховали Михайла Боровця, 1970 року народження. Він проживав у селі Новий Моквин. Три роки воїн захищав Україну під час АТО. Після повномасштабного вторгнення рф стрілець-зенітник з квітня 2022 року перебував у лавах ЗСУ.
Військовослужбовець загинув від ворожої кулі під час виконання військового обов’язку із захисту Батьківщини. Поховали захисника у селі Новий Моквин.
Вічна пам'ять загиблим Героям! Співчуття рідним і близьким.