На Рівненщині попрощались із двома захисниками

опубліковано 11 вересня 2025 року о 09:00

На Рівненщині попрощались із двома захисниками - Сергієм Мовчуном з Зарічненської громади та Миколою Гальчуком з Дубенської ТГ.

Сергій Мовчун народився у 1983 році. Проживав у селі Неньковичі. Чоловік 12 років служив у поліції, був свідомим, мужнім та відповідальним. В червні цього року воїн вирушив на передову. Життя Сергія обірвалось 13 серпня під час виконання бойового завдання на Торецькому напрямку. Тривалий час чоловік вважався зниклим безвісти – через постійні обстріли тіло не вдавалося евакуювати. Попри всі небезпеки, побратими не залишили Сергія на полі бою. Лише з третьої спроби, після важкої спецоперації та розмінування території, тіло воїна вдалося повернути додому. У Сергія залишилися дружина та троє дітей: 16-річна донька, 14-річний син і найменша донечка, якій лише 7 років.

Микола Гальчук народився 6 листопада 1966 року у місті Дубно. Захисник навчався в місцевій школі №8 та у Дубенському професійно-технічному училищі. Після одруження Микола проживав у селі Рачин. Чоловік мав люблячу сім’ю, двох дітей та онуків. Працював водієм. Коли розпочалося широкомасштабне вторгнення росії, воїн без вагань став на захист України. Його призвали на військову службу 12 березня 2022 року. Чоловіка знали як добру, щиру й відкриту людину. Його людяність і працьовитість завжди викликали повагу побратимів. Він умів підтримати, допомогти, знайти добре слово для кожного. На жаль, серце захисника зупинилося 6 вересня 2025 року на Сумщині внаслідок гострої серцево-судинної недостатності.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам'ять та слава захисникам!


Сергій Мовчун Микола Гальчук
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux